Thb999 - สล็อต เว็บตรง ขั้นต่ำ 1 บาท


21 geriausias filmas pagal knygJei esate iš tų, kurie visada sako, kad knyga yra geresnė už filmą, js nesate teisus ir turėdami šį sąrašą, net js negalite kaltinti šių pritaikymų. Kaip pamatysite, yra visko, bet viskas puiku. Nuo YA romanų iki literatros klasikos iki mokslinės fantastikos ir fantastikos tai sąrašas kino mėgėjams, kurie taip pat mėgsta skaityti.

Literatra ir kinas turi meilės istoriją, kuri pagimdė tikrus šedevrus. Du menai, įtakojantys vienas kitą geriausiu bdu tai, ką mes, žmonės, nešiojome viduje nuo seniausių laikų:pasakoti istorijas.

Už pagarbą, kurią jie nusipelnė, šie21 geriausias filmas, paremtas knygomisjie turi bti jsų bibliotekoje ir jsų atmintyje.

Be to, mes pateikiame jums visų skonių skelbimus, pradedant nuo pačių jauniausių.

Geriausi filmai pagal knygas jaunimui

Geriausi filmai, sukurti pagal mokslinės fantastikos ir fantastines knygas

„Žiedų valdovo trilogija (2001 m.)

Laikrodžio mechanizmo apelsinas (1971)

Įkalinimas iki gyvos galvos (1994 m.)

Geriausi filmai pagal knygas jaunimui

Jaunimo romanas irjaunas suaugęsjie gyvena mielą laiką. Jie yra puiks vartai mylėti knygas, o šie filmai yra puikios šio žanro adaptacijos.

Be abejo,viena daugiausiai uždirbančių sagų ir tai turėjo įtakos visoms kitomsfilmų, kurie taip pat pradėjo adaptuoti jaunimo knygas, įrėmintas į distopines ateities.

Jei tai jsų žanras, atmeskite imitacijas ir prisijunkite prie Jennifer Lawrence jos siekio tapti Mockingjay ir nugalėti piktąjį Kapitoliijų.

Buvo ir knygos, ir filmų serijosvisas masinis reiškinysir tokio tipo adaptacijose ji yra geriausia.

Michaelo Endeo klasiką nebuvo lengva perkelti į didįjį ekraną, tačiau tiesa ta, kad su juo jam tai pavyko labai geraisielą tausojantis filmaskonvertuojant puslapius į rėmelius.

Tikrai jau žinote istoriją, bet jei ne, tai mums pasakoja 80-ųjų klasikaBastiano nuotykiai bando išgelbėti Fantazijos pasaulįtamsos. Tai suminkštins tą akmeninę širdį, kurią, jsų manymu, turi.

RomanasKnygų vagisyrageriausiai parduodamasMarkuso Zusako, kuris btų pritaikytas Oskarui nominuotame filme.

Tai buvo akritinė ir visuomenės sėkmėir jis to nusipelnė. Vienas iš tų nepilnamečių romanų, nacių okupacijos žanre, kaipBerniukas dryžuota pižama, kuris išsiskiria daug aukščiau kitų.

Istorija apie jauną merginą ir jos vokiečių įtėvių šeimą, kuri pradeda dalytis knygomis su žydu pabėgėliu, mus sujaudino ir nusipelno vietos šiame sąraše.

Be abejo,žinomiausia jaunimo literatros saga, nešama su rpesčiu ir sėkmeį didžiąjį ekraną filmų serijoje su legionu pasekėjų.

Haris Poteris yrapasaulinis reiškinys, kuris nesibaigia. Šios sagos dėka naujos vaikų kartos atranda savo meilę knygoms ir filmams ir vien dėl to ji turi savo vietą. Bet jis taip pat to nusipelnė, nes jis neturėjo blogo filmo.

Retenybė, sujungianti kokybę ir sėkmę.

Filmo saga paremta rašytojo CS Lewiso romanų serija ir apima 3 metusfilmaisu įspdingu gamybos dizainu, nepriekaištingais vaizdo efektais ir galinga vaidyba.

Jis ne tik pelnė kritikų pripažinimą, bet ir jistai buvo sėkminga kasosekuriuos kartu iškėlėdaugiau nei 1.500 milijonų dolerių.

Jei nežinote, apie ką tai, tai pasakoja apie keturis vaikus, kurie per spintą keliauja į legendinį Narnijos pasaulį. Ten jie turės įvykdyti savo likimą, išlaisvinti vietą padedami mistinio lito.

Mėgstamiausių El Ouput žanrų negalėjo trkti ir atskiro skyriaus, kuriame yra ne tik vieni geriausių šių stilių filmų, bet ir apskritai vieni geriausių filmų istorijoje.

Ką galima pasakyti apie trilogijąŽiedų valdovasKas dar nepasakyta? kuris tikriausiai yrageriausia filmų serijair įrodymas, kad visgi knygą, kuri atrodė neįmanoma, galima iškelti į didįjį ekraną.

Frodas, Samas, Gendalfas ir kompanijadidžiausias nuotykis, turėjęs įtakos visam likusiam žanrui, tiek literatroje, tiek kine.

Elgalutinė kultinė klasika. Robas Reineris adaptavo Williamo Goldmano romaną, kuriame jaunuolis, vardu Wesley, leidžiasi į nuotykį, norėdamas sutikti savo gyvenimo meilę princesę.vėdrynas.

Pakeliui jis sutiks milžiną, ispaną, kuris nori atkeršyti už tėvą ir daugybę sąmojų ir kardų dvikovų.

tu žinai, kad esi anksčiauvienas geriausių filmų pagal knygaskai po tiek laiko ji pagimdė kažką tokio pagrindinio kultrai, kaip gera sauja memų.

Dar viena iš tų knygų, kurios buvo neįmanoma pritaikyti, ypač po Davido Lyncho bandymo devintajame dešimtmetyje. Tačiau Denisui Villeneuveui pasiseka ir su pastaba, kad jis yramomentinė šiuolaikinės mokslinės fantastikos klasika.

Nekantriai laukiame antrosios dalies, bet kol kas jos didžiulis masto pojtis ir pritaikymas tokio ypatingo pasaulio ekranui.Kopa, paverskite tai dar vienu geriausių filmų pagal knygas.

Stanley Kubricko parašaskitasfilmaskultasadaptuoti Anthonyio Burgesso 1962 m. romaną. Jei neskaitėte, sėkmės, tai nėra lengva.

Tačiau adaptacija yra gana ištikima ir tampa dar viena klasikaJi įėjo į istoriją ir tebegalioja populiariojoje kultroje.r, net ir po tiek laiko.

Mitasmokslinė fantastikapasirašė Ridley Scottas, sukurtas pagal kitos šio žanro legendos: Philipo K. Dicko romaną. Jo originalus pavadinimas,Ar androidai svajoja apie elektrines avis?tikrai ne toks epiškas neiBėgantis skustuvo ašmenimis, terminas sugalvotas šiek tiek mažiau nei skrendant.

Sunustatymas yra neprilygstamasir pažadėjo mums tamsią ateitį ircyberpunk, su androidais ir planetų kolonijomis, kurios neatvyko. Mainais už tai, kad nėra skraidančių automobilių, turime „Facebook.

Tai rodo, kad kinas sugebėjo pritaikyti visų žanrų romanus taip pat meistriškai (ar daugiau) nei knygos, pagal kurias jie sukurti.Dar 11 klasikų, kurias turėjo pamatyti kiekvienas kino mėgėjas.

LaDaugeliui geriausias Spielbergo filmastaip pat remiasi Thomaso Keneally knyga,Šindlerio arka. Vienas is tufilmaikurie įspėja mus, kad negalime kartoti istorijos ir, beje, padaryti taškąkleenexkuriuos turime po ranka.

Oskaro Šindlerio istorijaNacių partijos narys bando išgelbėti kuo daugiau žydų, sujaudino mus ir Akademiją, atsiėmė 7 Oskarus ir daugybę kitų apdovanojimų. Jau klasika.

90-ieji yraTraukinių, įsikręs Edinburge prieš turistus irgentrifikacijajie jį prarys... ir išvalys. tas filmaspaleido Ewaną McGregorą į žvaigždę ir pažymėjo kartą, ir daugelis kitų filmų, su jų ritmu, muzikos naudojimu ir tomis scenomis... Taip, tie, su tualetu ar su kdikiu.

Remiantis pirmuoju ir pripažintu Irvineo Welsho romanu, jis pasakoja apie Rentono ir jo draugų gyvenimą, gimusį ribinėje gyvenimo pusėje ir be jokio kito stimulo, kaip tik dar viena dozė, dar vienas girtumas... dar vienas mažas nusikaltimas tęsti ciklas, kurio ne jie išeis

Gregory Peck pateikia Aticuso Fincho interpretaciją, kuri įėjo į kino istorijąOskaro filmas, sukurtas pagal Pulitzerio premiją laimėjusią knygą.

Harper Lee pardavė daugiau nei 30 milijonų savo romano, klasikos, kuri buvo labai ištikimai pristatyta į ekraną, kopijų viename iš tų filmų, kuriuos turite pamatyti, jei jums tikrai patinka filmai.

Lageriausias filmas Stepheno Kingo knygojeTai nėra baisu, visai ne. Pagal trumpą romanąRita Hayworth ir Shawshanko išpirkimas, filmas kasose praėjo be didelio skausmo ir šlovės.

Tačiau pasikartojant televizijai ir parduodant DVD, jis užėmė vietą, kurios nusipelnė. Tiesą sakant, tai ne tik geriausias pagal knygą sukurtas filmas, pasak Imdb vartotojų, bet ir tai, kad ši istorinė kino bendruomenėJis mano, kad tai geriausias filmas, taškas..

Ar filmas gali bti geresnis už knygą, pagal kurią jis pastatytas?Dėl supuesto. Tai reta, bet tai taip pat nėra kažkas, kas nepasitaikė daugiau nei vieną kartą. Pavyzdys yra toksfenomenali Davido Fincherio Chucko Palahniuko romano adaptacija.

Bradas Pittas, Edwardas Nortonas ir Helena Bonham Carter dar viename iš tų filmų, kurie palieka neišdildomą pėdsaką populiariojoje kultroje. Mažai ką daugiau pasakyti, nes jau žinote pirmąją kovos klubo taisyklę.

Mario Puzo romaną į ekraną atnešė Francis Fordas Coppola, kuriame jis laikomasvienas geriausių visų laikų filmųNesvarbu, remiantis knyga, ar ne.

Marlonas Brando surengė legendinį pasirodymą tokiame svarbiame filme, kadturėjo įtakos pačiai mafijai, kuri pritaikė daugelį dalykų, kurie pasirodėfilmasį jų buvimo ir veikimo bdus, o ne atvirkščiai.

Kaip matote, geriausiuose pagal knygas sukurtuose filmuose visada yra kažkas kiekvienam skoniui. Nuo epinių nuotykių iki audinių dėžutės paruošimo dramų. Ir tai yra tai, kad literatra ir kinas visada ėjo koja kojon santykiuose, kurie išryškino, kaip ir šiuose pavyzdžiuose, geriausius iš abiejų menų.

Straipsnio turinys atitinka msų principusredakcijos etika. Norėdami pranešti apie klaidą, spustelėkitečia.

Visas kelias į straipsnį:El Output»Kinas / serialas»Sąrašai»21 geriausias filmas pagal knygas

Jsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.Privalomi laukai yra pažymėti*

Atsakingas už duomenis: „Actualidad tinklaraštis

Duomenų paskirtis: kontroliuoti šlamštą, komentarų valdymą.

Duomenų perdavimas: Duomenys nebus perduoti trečiosioms šalims, išskyrus teisinius įsipareigojimus.

Duomenų saugojimas: „Occentus Networks (ES) talpinama duomenų bazė

Teisės: bet kuriuo metu galite apriboti, atkurti ir ištrinti savo informaciją.Copyright © 2002-2022 Thb999 All Rights Reserved